Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz; Kemak Mak.Tic.A.Ş. 1950’li yıllarda Traktör bayiliği ile aile şirketi olarak başladığı faaliyetlerini; 1981 yılından itibaren Anonim Şirket çatısı altında devam ettirmekte ve ailenin 3. nesil yöneticileri tarafından yönetilmektedir.

Misyon

Öncelikli Otomotiv Sektörü ve tüm Ticari faaliyetlerimize yönelik,genel,ulusal ve uluslararası; Yarına odaklı, Bireylerin ve kurumların her türlü araç ihtiyacını karşılayan, Gelişime-yeniliğe açık , Güven deneyim ile donanımlı, Sürdürülebilir bilime dayalı çözüm ortaklığı hedefli Faaliyette bulunduğumuz Grup Şirketlerimiz ve Şubelerimizde Bireye topluma saygılı ,hukuka, ve ahlaki ilkelere bağlı Tüm müşterilerinin ,çalışanlarının ve yöneticilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak üzere firmamızı geleceğe taşımaktır.

Misyon
Vizyon

Vizyon

1981 ‘den gelen tecrübe ve bilgi birikimimiz, çalışan nitelikli personelimiz ile Satış ,Servis ve servis sonrası mutlak müşteri memnuniyetini hedef alan bir firma olarak gerek yurtiçi gerek yurtdışı her türlü binek, hafif ticari, ağır ticari, ikinci el ,yedek parça gibi geniş ürün yelpazesiyle Türkiye ve global alanda etik ve kurumsal değerleri benimsemiş olarak çalışmaktır.

Mehmet Kubilay DOĞAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Zerrin DOĞAN

Yönetim Kurulu Üyesi

Ömer Faruk DOĞAN

Yönetim Kurulu Üyesi

Hakkımızda

Şirket Profili

Şirketimiz, halen Ford Otomotiv A.Ş.’nin Mersin ve K.Maraş Ağır Ticari bayiliğini (Ford Trucks) 4S çatısı altında yürütmekte olup aynı zamanda Otomobil ve Hafif Ticari vasıtanın da K.Maraş bayiliğini yapmaktadır. Tüm bu araç gruplarının servis hizmetlerinin yanı sıra kaporta-boya ve yedek parça bayiliğini 2000 yılında faaliyete aldığı K.Maraş’daki 4S plazasında yürütmektedir. Şirketimiz, 2014 yılında Ford Trucks markasının 4S Mersin plazasını tamamlamış ve K.Maraş’ta yaptığı uydu servis ile beraber devreye almıştır. Şirketimizin de içinde bulunduğu grup şirketleri ayrıca; -Ergin A.Ş. Ford Otomotiv A.Ş. Mersin Bayiliği (1991) - Ergin Sigorta olarak; Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Genel Sigorta, Generalli Sigorta, Anadolu Sigorta, Hdi Sigorta, -Lassa ve Bridgestone ağır ticari ve diğer araç lastik gruplarında Mersin ve K.Maraş bayiliklerini - Muhtelif şehirlerde araç kiralama firmalarımız bulunmakta -2019 yılı itibarı ile de ihracat hedefierine ulaşmak üzere otomotiv ve tekstil ticaretine yapılanarak Faaliyetlerine devam etmektedir .

Aracını Değerinde Sat