Kemak Aş Hizmetler

Şirketimizin sizler için sunduğu hizmetler

 • Ford Yeni Araç Satışı

  Kemak A.Ş Ford Yetkili Bayii , Ford Ticari ve Binek Modellerinde dilediğiniz aracı Ford Güvencesi ile satın alabilir ve yetkili Servisimizde Bakım yaptırabilirsiniz.

 • Ford Trucks Yeni Araç Satış

  Kemak A.Ş Ford Yetkili Trucks Bayii , Ford Trucks’lı olmaya karar verdiyseniz çekici, yol kamyonu ve inşaat kamyonu serilerini bir arada göreceğiniz güncel fiyat listesine hemen göz atabilirsiniz. Listede dilediğiniz Ford Trucks kamyon ve çekicilerine tek yataklı, çift yataklı, yataksız kabin, yüksek ya da alçak tavan seçenekleriyle ulaşabilirsiniz

 • Binek & Trucks İkinci El Alım & Satımı

  Kemak A.Ş Ford Yetkili Trucks Bayii , Ford Trucks’lı olmaya karar verdiyseniz çekici, yol kamyonu ve inşaat kamyonu serilerini bir arada göreceğiniz güncel fiyat listesine hemen göz atabilirsiniz. Listede dilediğiniz Ford Trucks kamyon ve çekicilerine tek yataklı, çift yataklı, yataksız kabin, yüksek ya da alçak tavan seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

 • Araç Kiralama

  Kemak A.Ş Güvencesi ile Kahramanmaraş , Mersin , Adana , Ankara ve İzmir'de güvenilir olarak araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Aynı zamanda Transfer , Tahsis hizmetlerimiz ile güvenli yolculuğun tadını çıkarmanız mümkün

 • Sigorta İşlemleri

  Kemak A.Ş Güvencesi ile Sigorta Hizmetimizden faydalanabilir, Sigorta konusu ile ilgili ihtiyaçlarınızı bilgi, tecrübe ve teknolojiyi kullanarak güler yüzlü ve eğitimli personelleriyle hızlı ve etkin çözümlerle karşılamayı hedefleyen firmamız, hasar anında da her zaman yanınızda olacak ve desteğini siz değerli müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

 • Tekstil

  Firmamız Kemak bünyesinde tecrübeli üreticilerden temin yoluyla İplik ve Kumaş Ticareti yapılmaktadır.

 • Satış Sonrası

  Kemak A.Ş bünyesinde her türlü binek, ticari ve ağır ticari araçların; ilk satışın ardından servis, destek ve yedek parça hizmeti sunulmaktadır.

 • Yedek Parça

  Kemak A.Ş Yedek Parça hizmeti ile Tüm Ford Araçların yedek parçalarını orjinal ürün ve uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Aracını Değerinde Sat